KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13407252
nr 1340 7252
Etsning
B Ljungdahl 1897, "Bondkvarter i Visby". Ej signerad. Motivet: 43x29 cm
Kondition: skadat blad, ngt skadad ram
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:53:58
200 kr
Etsning
nr 1340 7252
Etsning
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 10 augusti 2020 |